Kolizja trzech pojazdów na drodze ekspresowej z jednym rannym i spowodowanymi utrudnieniami w ruchu drogowym

Na ekspresowej drodze doszło do kolizji, w której brały udział trzy pojazdy. W efekcie tego zdarzenia, jedna osoba odniosła obrażenia. W wyniku wypadku, droga stała się nieprzejezdna.

Stałe potwierdzenie otrzymaliśmy o godzinie 10:30 od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, że doszło do wypadku w miejscowości Sielce (węzeł Kurów Zachód). Z treści komunikatu wydanego przez Punkt Informacji Drogowej dowiedzieliśmy się, że osobówka najechała na barierki, co spowodowało zderzenie samochodu ciężarowego z motocyklem.

Podczas tej kolizji, kierującej Mazdą pękła opona, co spowodowało zderzenie jej auta z barierą ochronną. Na szczęście, kobieta nie została ranna. Po tym incydencie wezwała pomoc, a ekipy ratunkowe zabezpieczyły miejsce zdarzenia. W tym czasie mijał je ciężarówka, którą uderzył motocykl. Pomimo tego, że motocyklista pozostał przytomny, musiał zostać zabrany do szpitala w Lublinie z powodu doznanych obrażeń. Komisarz Ewa Rejn – Kozak z KPP Puławy poinformowała, że droga jest teraz zablokowana i poleciła objazd przez trasę prowadzącą do Radomia lub Końskowoli.

Obecnie na miejscu pracują służby ratunkowe. Została również wprowadzona trasa objazdowa na S17 na węźle Żyrzyn poprzez DW 824 do węzła Puławy Wschód. Szacuje się, że utrudnienia spowodowane wypadkiem mogą potrwać aż do godziny 14:30.