Drastyczny wypadek drogowy w Nałęczowie: motocyklista zderzył się z samochodem osobowym

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Nałęczowie na ulicy Pałuby. Miało miejsce poważne zderzenie drogowe, w którym uczestniczył motocyklista. Aktualnie na miejscu trwają działania służb porządkowych, które próbują ustalić dokładne okoliczności tej niefortunnej kolizji. Z powodu zdarzenia ruch wzdłuż ulicy Pałuby jest wstrzymany i trwa kierowanie go objazdami.

Informacja o tym tragicznym incydencie wpłynęła do służb ratunkowych w środę. Zgłoszenie dotyczyło kolizji między motocyklem a samochodem osobowym na ulicy Pałuby w Nałęczowie, położonym w powiecie puławskim. Natychmiastowo na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Dodatkowo wezwano wsparcie ze śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pierwsze doniesienia sugerują, że młody kierowca motocykla stracił kontrolę nad swoim pojazdem na zakręcie. W wyniku tego przewrócił się i uderzył pod jadący z przeciwnej strony samochód marki Audi. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nałęczowie użyli poduszek powietrznych do podniesienia samochodu. Następnie wydobyli z pod niego poszkodowanego i przekazali go pod opiekę ratowników medycznych. Mężczyzna ten, po przeprowadzonej na miejscu reanimacji, został przewieziony do szpitala w Lublinie. Doznał on poważnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.