Nowe inwestycje w Nałęczowie. Zobacz, jak zmieni się miasto!

Rok 2023 zapowiada się w Nałęczowie rekordowo. Samorząd stawia na inwestycje i rewitalizacje terenów objętych ochroną uzdrowiskową. Wszystko to z pieniędzy gminnych, rządowych oraz unijnych. W sumie aż 68 milionów złotych!

Przede wszystkim wielkie zmiany planuje się na terenie Parku Zdrojowego. Obszar robót to nie tyko zmiana oświetlenia i odtworzenie zabytkowej leżalni ze „źródłem miłości”. To również montaż nowej fontanny a także nowe kładki na brzegach rzeki Bochotniczanki. Planuje się również budowę nowych alejek oraz kwietnej łąki.

Inne prace związane są bardziej z infrastrukturą. Dlatego też prace obejmą również kanalizację w Czesławicach, wymiana oświetlenia ulicznego a także ocieplenie przedszkola im. A. Żeromskiego. Rozpocznie się również budowa nowej siedziby Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalna i Mieszkaniowej.

To również ten czas w którym bardzo dużo będzie działo się przy budowie obwodnicy Nałęczowa. Wykonawcy obiecują, że prace zakończą się w grudniu 2023 roku. Pozostaje tylko trzymać kciuki za pomyślne wykonanie wszystkich prac!

Do ekstremalnych zadań zagęszczania, wybierz zagęszczarkę gruntu 700 kg na NORWIT.PL. Wyjątkowa moc dla największych wyzwań!