Doniesienia o kolizji drogowej na trasie Lublin-Bełżyce

Kierowcy poruszający się po drodze wojewódzkiej prowadzącej z Lublina do Bełżyc zgłaszają informacje o incydencie drogowym. Według przekazanych wiadomości, doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Ruch na tej trasie jest obecnie utrudniony.

Incydent miał miejsce w środę, dokładnie o godzinie 19:15, na terenie miejscowości Radawiec Duży. To właśnie tam, na trasie wojewódzkiej numer 747 pomiędzy Lublinem a Bełżycami, doszło do kolizji trzech pojazdów osobowych. Na miejscu natychmiast interweniowały służby ratownicze – straż pożarna, zespół medyczny oraz siły policyjne.

Z informacji nam dostarczonych wynika, że miejsce zdarzenia znajduje się na skrzyżowaniu z drogą powiatową, która prowadzi w stronę lotniska należącego do Aeroklubu Lubelskiego. Obecnie służby ratownicze są jeszcze na miejscu i kontynuują swoje działania. Początkowe raporty wskazują, że w wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia.

Na chwilę obecną funkcjonariusze policji nie mają jeszcze pełnych informacji na temat okoliczności i przyczyn tego zdarzenia, ale będą je ustalać. Ruch na drodze jest utrudniony, a pas prowadzący w kierunku Konopnicy jest zablokowany.