Mikołajkowy weekend pełen atrakcji i słodkości zaprasza mieszkańców i gości do Nałęczowa

Nałęczów w najbliższą niedzielę, 3 grudnia, zamieni się w magiczną krainę świątecznych radości. Miasto wypełni się dźwiękami świątecznej muzyki, a powietrze napełni się zapachem pieczonych kiełbasek i gorącej kukurydzy. Oczywiście, dominującymi bohaterami tego wydarzenia będą Święty Mikołaj oraz dzieci, które z niecierpliwością będą czekały na jego przybycie.

Święty Mikołaj będzie obecny podczas całego mikołajkowego wydarzenia, rozdając uśmiechy i niespodzianki wszystkim obecnym. Lecz to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na uczestników tego święta. Będzie można także skorzystać z różnego rodzaju karuzel – zarówno weneckiej jak i łańcuchowej, które będą działały przy akompaniamencie ciepłych dźwięków świątecznej muzyki.

Ale to nie koniec. Dzieci uzdolnione muzycznie, zarówno ze Studia Muzyki Rozrywkowej Anety Dąbskiej, jak i przedszkolaki, zaprezentują swoje umiejętności wokalne śpiewając świąteczne piosenki. W programie wydarzenia zaplanowano również zajęcia plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej, podczas których uczestnicy będą mieli okazję stworzyć niepowtarzalne ozdoby świąteczne.

Dodatkowo, na terenie imprezy pojawią się stoiska pełne słodyczy i zabawek, przy których nie sposób przejść obojętnie. Mikołajkowe świętowanie w Nałęczowie potrwa od godziny 12 do 18, oferując sześć godzin pełnych emocji, radości i świątecznej atmosfery.