Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie – to nie żart!

Chociaż nazwa przywodzi na myśl czasy PRL-u, to nowy kompleks hotelowy w Nałęczowie będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów w regionie. Cztery gwiazdki jakie zapowiada inwestor, będą gwarancją nie tylko wysokiej jakości obsługi jak i klimatycznego miejsca.

Całość powstanie na terenie, który do niedawna straszył przechodniów i kuracjuszy. Chodzi o niedokończoną od lat 80-tych XX wieku, budowę szpitala. Przez lata nic się tam nie działo, aż w końcu znalazł się inwestor, który z tego terenu zrobi prawdziwą perełkę. Jak zapowiada grupa Arche Inwestycje, Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie swoim designem będzie bezpośrednio nawiązywać do dawnych czasów. Jednak każdy kto zdecyduje się na relaks w tym kompleksie, może liczyć na ciszę, spokój oraz nowoczesne zabiegi skrojone na miarę potrzeb indywidualnego gościa.

Inwestor zakłada, że nowy obiekt powinien być oddany do użytku w drugiej połowie 2024 roku. Będzie oferował aż 650 miejsc noclegowych i 308 pokoi hotelowych. Do użytku gości będą również dostępne gabinety zabiegowe, basen i SPA.