Mieszkania na sprzedaż w Lublinie – zapoznaj się z ofertą nowoczesnych lokali mieszkalnych

Lublin to malownicza miejscowość, w której tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Wiele osób decyduje się przeprowadzić do miasta w celach zawodowych, a młodzi ludzie, którzy mieszkają tu od lat, poszukują własnego lokum, w którym mogą nauczyć się samodzielności i budować własną przyszłość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wygodne mieszkania na Osiedlu Narcyzowym

Jeżeli interesują Cię mieszkania na sprzedaż w Lublinie, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Nasza nowa inwestycja o nazwie „Osiedle Narcyzowe” znajduje się pomiędzy ulicą Narcyzową i Orzechową. Kompleks obejmuje 10 budynków, w których znajdują się mniejsze i większe mieszkania oraz lokale usługowe. W budynkach zostało zaprojektowane około 650 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 120 m2, a więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy nowe mieszkania w Lublinie dla singli, par i rodzin z dziećmi. Lokale wyróżniają się nowoczesnym budownictwem, a plan każdego z nich został przygotowany pod kątem funkcjonalności i optymalnego wykorzystania przestrzeni.

Nowa inwestycja osiedle Jemiołuszki

Kolejną inwestycją w Lublinie, która może Cię zainteresować, jest kompleks budynków osiedle Jemiołuszki, znajdujący się przy ulicy Jemiołuszki. Plan osiedla zakłada trzy budynki mieszkalne z lokalami wielorodzinnymi (łącznie ok. 150 mieszkań: zarówno kawalerek, jak i lokali 2,3 i 4 pokojowych).

Jeżeli poszukujesz mieszkania na sprzedaż w Lublinie, już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. Nowoczesne budynki wyposażone są w widny oraz podziemne miejsca parkingowe. Dogodne lokalizacje sprawiają, że mieszkania stanowią ciekawą propozycję dla osób, które chcą być blisko najważniejszych wydarzeń, a jednocześnie liczą na ciszę i spokój. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego mieszkania w Lublinie tylko dla siebie, czy dla całej swojej rodziny, wśród naszych inwestycji na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.