Krajobrazy miast ogrodów i malowniczych kamienic – Nałęczów i Zamość na wakacyjnym ekranie TVP3

Program telewizyjny „W Twoim mieście” emitowany na antenie TVP3, nie zwalnia obrotów podczas sezonu wakacyjnego. Dziennikarze tego programu, odwiedzają najbardziej atrakcyjne miejsca w Polsce, starając się uchwycić i przedstawić widzom unikalność każdego z nich. Tak też będzie i tym razem, kiedy ekipa programu zagości w kolejnych dwóch lokalizacjach: w Nałęczowie oraz Zamościu.

W sobotę 5 sierpnia, spotkamy się na antenie TVP3 w znanym ze swoich ogrodów mieście Nałęczowie. Ta lokalizacja słynie z przepięknego krajobrazu i jest często określana mianem „miasta ogrodu”. W ciągu lat miejscowość ta przechodziła różne transformacje, jednak pewne elementy pozostały nienaruszone. Nałęczów stale zachwyca swą estetyką architektoniczną oraz przyciąga ludzi szukających ciekawych, inspirujących miejsc.

Dzień później, 6 sierpnia, przeniesiemy się do Zamościa, miejsca o wyjątkowym uroku, którego głównym skarbem są malownicze kamienice i urokliwe uliczki. To piękno urbanistyczne będzie mogło zostać podziwiane przez widzów programu „W Twoim mieście” na antenie TVP3.