Już niebawem Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych w Nałęczowie. Jeszcze możesz się zgłosić!

W pierwszy weekend lipca, w dniach 1.07 (sobota) i 2.07 (niedziela), odbędzie się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych w Nałęczowie. Ośrodek Kultury z tego miasta wciąż przyjmuje jeszcze zgłoszenia do udziału w tym wydarzeniu. W mieście wydarzenie to odbędzie się po raz drugi.

Na fali ogromnej popularności ubiegłorocznej edycji, organizatorzy już wtedy obiecywali, że w następnym roku Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych odbędzie się z jeszcze większym rozmachem. Patrząc na zapowiedzi – swoich słów dotrzymują.

Druga edycja festiwalu „Tradycyjnie w Nałęczowie” Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych, zapowiada się równie ciekawie co pierwsza. Nowością będzie dwudniowa formuła wydarzenia oaz jeszcze więcej stoisk z lokalnymi przysmakami. Tylko do 29 czerwca można jeszcze zgłaszać swoją obecność na tym wydarzeniu w charakterze wystawcy.

Jak zwykle będzie możliwość zakupu tradycyjnego rękodzieła, skorzystania z ciekawych warsztatów a także okazja do prawdziwego relaksu na łonie natury.